W czasach dużego wyboru nikt nie będzie się długo zastanawiał

Pozycjonowanie stron www

Zależnie od biznesu, jaki prowadzisz, wyszukiwarka Google może być najważniejszym lub jednym z ważniejszych źródeł ruchu na stronie internetowej. Potencjał waha się pomiędzy 30, a 80% wszystkich odwiedzin strony.

Pozycjonowanie strony wraz z rozwojem jej zawartości buduje mocny kanał napływu nowych klientów. To sposób na stałe pozyskiwanie zamówień lub zleceń. Warto podkreślić, że wyniki tej pracy utrzymują się latami.

Koszt pozycjonowania zależy w dużej mierze od działań konkurencji. Skuteczne kampanie pozycjonowania stron prowadzimy od 700 zł miesięcznie. Zwrot z takiej inwestycji osiągany jest przeważnie po 12-20 miesiącach. Wtedy można zwiększyć budżet i zdobyć bardziej konkurencyjne obszary rynku.

Pozycjonowanie stron internetowych jest kompleksowym zdaniem, dlatego oferujemy szereg usług, które pozwolą Twojej witrynie skutecznie konkurować w internecie

SEO (Search Engine Optimization) to akronim używany na określenie różnych działań pozwalających wypracować lepsze pozycje w wyszukiwarkach internetowych - szczególnie Google. SEO składa się między innymi na linkowanie (pozyskiwanie odnośników do witryny), optymalizację kodu i znaczników witryny.

Optymalizacja strony pod SEO

Przygotowanie dobrego fundamentu to początek pracy osób zajmujących się SEO.
Jeżeli Twoja strona internetowa wymaga poprawek lub konkurencja jest zbyt silna, doradzimy, jak wzmocnić pozycję.
Na początku współpracy niemal zawsze przeprowadzamy kompleksowy audyt, wdrażamy poprawki po konsultacjach z Klientem i ustalamy plan działań.

Więcej informacji na temat audytów

Linkowanie

Zdobywanie linków do witryny to nadal jeden z ważniejszych czynników osiągania dobrych pozycji w Google.
Dbamy zarówno o jakość, jak i ilość pozyskanych odnośników.
Istotne jest pozyskanie zaufania w oczach wyszukiwarki, a także budowa świadomości marki.

Rozbudowa serwisu

W całym procesie ważna jest rozbudowa stron docelowych. Bez sensu jest zdobywanie uwagi odwiedzających, tylko dlatego, by wyszli ze strony po 7 sekundach.
Rozbudowę zalecamy również w celach marketingowych, o ile dostrzeżemy jej potencjał. W grę wchodzi również stałe poszukiwanie nowych słów kluczowych.

Content marketing i inne

Obok działań na stronie Klienta prowadzimy publikowanie treści sponsorowanych i marketing szeptany. Wszystkie te formy potencjalnie rozszerzają zasięg Twojej witryny w sieci, a sposobów na pozyskanie internautów jest naprawdę wiele.
Jeśli opiszesz nam swój biznes, z pewnością dobierzemy do niego odpowiednie narzędzia.

Więcej o content marketingu

Są miejsca, w których można pojawić się niedużym kosztem. Są i takie, o które wszyscy walczą - w biznesie mało co dzieje się bez przyczyny.

W SEO nie przeskoczy się niektórych zastanych sytuacji. Z reguły poprawa wyniku początkowego zajmuje kilka miesięcy - dopiero po tym czasie widać efekty. Na poniższych wykresach zaobserwujesz, że widoczność serwisu stale rośnie.

Naszym zdaniem bardzo ważne jest dobre przygotowanie i zbudowanie planu działania, który przyniesie efekty i rozwinie Twój biznes.

Opisz swój problem lub napisz, jakich usług potrzebujesz

Wstępna rozmowa nigdy nie zobowiązuje Cię do zakupy, a może pomóc w naświetleniu sytuacji.
w 3 minuty dowiesz się więcej niż wertując naszą stronę internetową.