"Wyróżnij się, albo zgiń"- Jack Trout

Reklama w internecie

Reklama jest dźwignią handlu. Dbając o zwrot z inwestycji dobierzemy stosowne reklamy.
Zależnie od branży, koszty reklamy mieścimy w 10 - 30% zysku netto. Pozwól nam dobrać odpowiednie metody

Reklamy w Google

Google Ads to rozbudowane narzędzia do pozyskiwania użytkowników podczas używania wyszukiwarki Google, wyświetlania reklam typowo produktowych, animowanych lub obrazkowych na różnych, tematycznych stronach internetowych, na youtube'ie, a także emisja filmów reklamowych.

Google Ads wcześniej nazywano Google Adwords

Remarketing

To sposoby na ponowny kontakt z osobami, które już odwiedziły stronę internetową, czy fanpage. Zachęcamy ich, aby wrócili do Twojej oferty, skoro już w jakiś sposób nawiązali kontakt. Remarketing pozwala uratować ok. 20% zrezygnowanych potencjalnych klientów.

Reklama na Facebooku

Przeważnie droższa od reklam w Google, lecz ceniona za bardzo dobre możliwości określania odbiorców reklam.
Różne formaty reklamowe pozwalają dostosować przekaz do celu.
W znacznym stopniu zwiększają zasięg promocji fanpage'a.

Content marketing i inne

Skuteczną formą budowania więzi z firmą jest również tak zwany content marketing (marketing treści), z pomocą którego budujemy długoterminową relację z klientami.
Dodatkowe formy reklam, jak e-mailing, reklamy bannerowe, wysyłkę listów proponujemy indywidualnie, gdy już się poznamy.

Optymalizacja konwersji

Wszyscy wydają pieniądze na reklamę, ale tylko nieliczni poprawiają swoje strony internetowe, aby lepiej monetyzować napływający ruch.
Dbając o optymalizację konwersji sprawiamy, aby wizyty użytkowników sprowadzały się do realizacji wyznaczonego celu - np. zakupu towaru, pozostawienia e-maila, wypełnienia formularza.

Analiza opłacalności

Wszystkie kampanie reklamowe wymagają stałej optymalizacji. Stałe korekty poparte wynikami to dla nas podstawa świadczenia usług reklamowych.
Analiza i optymalizacja polegają na odsiewaniu nierentownych reklam i kierowaniu budżetu w miejsca przynoszące zysk. Nie obejdzie się bez testów prowadzonych na różnych poziomach.

Indywidualnie dobieramy reklamy do celu i budżetu Twojego biznesu. Gdy osiągniesz zwrot z inwestycji, będziesz mógł/mogła zwiększyć budżet.

Korzystamy z najbardziej sprawdzonych metod, a jeżeli osiągniemy zadowalające wyniki szukamy kolejnych dróg promocji.

Jeszcze nigdy nie stworzyliśmy dwóch identycznych kampanii, a koszt reklam brutto z naszą marżą jest niższy od ofert, które dostajesz na maila.

Ważna jest realizacja celu biznesowego, dlatego inwestujemy zarówno w reklamę, jak i poprawę stron docelowych, aby pozyskany użytkownik nie zawiódł się trafiając na witrynę.

Pieniądze wydane na reklamę, która nie działa, są stracone.

Opisz swój problem lub napisz, jakich usług potrzebujesz

Wstępna rozmowa nigdy nie zobowiązuje Cię do zakupy, a może pomóc w naświetleniu sytuacji.
w 3 minuty dowiesz się więcej niż wertując naszą stronę internetową.